Naudi koos Maitsed! Just kuidas vürtsitada teie e-vedelik

Kui proovite proovida ​​suitsetamisest loobuda sigarettide suitsetamisest, peate nõudma valik, mis on positiivne, meeldiv, lõhnab jumalik siiski annab ikka pakub teile lõdvestub sensatsioon ilma kahjustava kõrvaltoimed . Vaping on parim variant suitsetamine sigaretid ja ning laia valiku vappereid seal , ärge jätke unarusse jäetud. Enamik pakendatud e-vedelikke pakkumine piiratud valik maitsed kuni vali , enamus kaubamärkidelt ainult on toode nimekiri ; ära lase tühi proovide võtmine aur rikud oma vapsimise kogemust. Vaadake kuidas saate DIY (tehke ise) oma maitsed kui ka muundage oma e-vedelikku varustamine enamikku pakendatud e-vedelikke tarnida piiratud valik maitsest kuni vali , palju kaubamärkidest ainult on toode nimekiri 10 maitset; ära luba tühi proovide võtmine aur rikne oma vapsimise kogemust. Vaadake välimus asukohas täpselt saate DIY (Tee seda ise) oma maitsed ja ka ning ka oma e-vedelik inventar igaks vaperdi kadeduseks!
Selecting Your Very First Vape Kit e-vedeliku tegemine lähenemisviisidega keetmine maitsev kook; peate vaja , et teil oleks puhas töötav pind , kõik teie koostisosad kõik komplekt, teie tööriistad ooterežiimis kui ka teie usaldatud roog käivitamiseks . See ka abistab omada uuenduslikku meelt tagada, et saate uurima tassi väikeseid näpunäiteid. Luba alustage !

Komponendid
Alus – e-vedelikud vajavad alust, mis kui vedaja kontsentreeritud nikotiini nagu ka maitsed; üks kõige tavalisem võimalused on segu puhas vesi, propüleenglükool (PG) ja ka köögiviljad glütseriin (VG). Sõltuvalt kuidas kui paksuks teile meeldib teie suits või millist tüüpi seadet teie tähendada kuni kasuta , saad valida mix PG ja VG või kasutada iseenesest. Üks kõige eelistatud PG: VG proportsioonid kinnispakkides e-vedelikes on 70:30, 30:70 ning samuti 50:50 , kuid võite selle ja ka leida millised töökohad teile kõige paremini lõbus olla.
PG on looduslik kemikaal loodud uurimislaboris samuti ning ka kasutatud
Nikotiin – see on valikuline toimeaine e-vedelikus ja võib olla soovitatav sigareti jaoks suitsetajad kes vajavad värvi , suhe kasutatud e-vedeliku valmistamisel kindlasti tuvastab täpselt, kuidas raske või nõrk see on. Security Tips for Vape Batteries , et kasutataks jootmiseks puhas nikotiin / ml, see teave olema olema selgelt näidatud pakendil ; ärge kasutage puhast nikotiini (1000 mg / ml), kuna see on kahjulik ja peaks ainult tuleb hooldada koolitatud spetsialistid .
Maitse – see on salajane koostisosa , mis muudab teie e-vedeliku selle zingiks. Maitsed on enamasti toidud essentsid , veenduge kui ka välja arvatud toiduks maitse, kuna need võivad piisavalt korraga kasutamine. Teie võib ka valida mitte kasutada maitset kokku, kõik toetub teie retsept .